ژنراتور برق گازسوز

برای جلوگیری از ضرر های جبران ناپذیر و آمادگی در برابر بحران و قطع برق، تهیه و نصب یک سیستم پشتیبان برق برای بسیاری از محل ها امری ضروری است. داشتن یک ژنراتور برق اضطراری یا نصب UPS اولین و بهترین راهکاری است که به ذهن می رسد. اما با توجه به تنوع در محصولات در بازار مولد برق انتخاب بین انواع ژنراتور گازسوز و ژنراتور دیزلی مسئله ای است که ذهن مشتریان را درگیر خود می کند. بنابراین مسائل بسیار زیاد ژنراتور دیزلی از قبیل :

1- دشواری تامین سوخت گازوئیل مثل تهیه، حمل و سوخت گیری

2- آلایندگی محیطی و زیست محیطی دیزل ژنراتور 

3- کثیفی سوخت گازوئیل در محل

4- نگهداری ویژه سوخت گازوئیل 

5- هزینه بالای خرید سوخت

تهیه ی ژنراتور گازسوز را مقرون به صرف تر جلوه می دهد. ما در شرکت صنایع محرکه دوار خاورمیانه ، اقدام به طراحی ، ساخت و تولید ژنراتور برق گاز سوز با حذف همه ی شرایط ذکر شده کرده ایم که در طی قطعی برق به راحتی پاسخگوی مصرف کنندگان باشد. 

موتور برق گازسوز ، مزایای بسیار زیادی دارد مثل:

1- دوست دار محیط زیست با سوزاندن گاز طبیعی

2- حداقل آلایندگی محیطی در ژنراتور برق گازسوز

3- هزینه های نگهداری پایین تر به نسبت ژنراتور دیزلی

4- داشتن ایمنی کافی در برابر شرایط متفاوت

5- تامین سوخت آسان و ارزان

6- دسترسی بسیار آسان به سوخت گاز در کشور ایران بعلت فراگیر بودن لوله کشی گاز

 تولید ژنراتور برق

کنترل کیفیت:

در شرکت ما ژنراتور برق گازسوز توسط مهندسین و کارشناسان با تجربه ساخته می شوند و با تست های مختلف از قبیل:

- تست دوام ژنراتور برق گازسوز

- تست عملکرد موتور ژنراتور گازسوز

- تست های اهمی و ضربه ای

- تست ایمنی و تابلوی برق 

- تست ATS  و شبکه برق سراسری

- تست بار در توان 25 درصد، 50 درصد، 75 درصد و 100 درصد مختص ژنراتور گازسوز

- تست لرزش و صدا مجموعه ژنراتور برق گازسوز

- تست خنک کاری موتور

 مونتاژ تابلوی برق ژنراتور

برای اطمینان از حصول بهترین عملکرد تمام مراحل مونتاژ تابلوی ژنراتور طی فرایندهای دقیقی کنترل و آزمایش می شوند.

تنوع تابلوی برق ژنراتور گازسوز:

- تابلوی برق اضطراری

- تابلوی برق سنکرون با شبکه برق

- تابلوی برق برای اتصال بدون وقفه

* نکته: مونتاژ تابلو با قطعات سفارشی مثل برند های هیوندای، اشنایدر، رعد، کاوه و ... امکانپذیر است.

تابلوی کنترلر ژنراتور برق گازسوز با برند های ComAp، Mebay، Deep Sea و برند های دیگر قابلیت سفارشی سازی دارد.

پشتیبانی:

تمامی ژنراتور های گازسوز تولید شده در شرکت صنایع محرکه دوار ، دارای گارانتی بی قید و شرط با مدت مشخص می باشند.

تکنسین های فنی ژنراتور در اسرع وقت پاسخگوی مشتریان عزیز هستند و این اطمینان را به مشتریان می دهند که خدمات پس از فروش ژنراتور گاز سوز در هر جا و هر زمان برای ایشان ممکن است.

نصب ژنراتور برق اضطراری ساختمان

 

با توجه به این که ژنراتور برق گازسوز در داخل کشور طراحی و تولید شده است، درصد بالایی از قطعات موتور و ژنراتور بومی هستند. ضمن اینکه مابقی قطعات خارجی به وفور در بازار داخلی یافت می شوند. موتور نیسان مورد استفاده در این ژنراتور گازسوز، محصول یک کارخانه موتور داخلی با کارکرد بسیار مناسب برای ژنراتور است که سال ها در خودروهای زامیاد استفاده شده و به پرکار بودن معروف است. ECU و کنترلر گاورنر ژنراتور برق گازسوز، همگی با دانش فنی بی نظیر مهندسین داخلی کدینگ و برنامه ریزی (پروگرام) شده اند.

قطعات اصلی ژنراتور گازسوز اعم از موتور و ژنراتور و لوازم جانبی از طریق شبکه تامین قطعات شرکت و یا تولید کنندگان معتبری که از طرف شرکت معرفی می شوند براحتی قابل تامین هستند. قطعات اختصاصی موتور برق نظیر تابلوی فرمان، رایانه موتور، سیستم سوخت رسانی و ادوات کنترلی و ایمنی با پشتیبانی شبکه توزیع داخلی شرکت صنایع محرکه دوار خاورمیانه در کمترین زمان در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرند.

برآورد مصرف برق اضطراری:

برای برآورد مصرف برق اضطراری هر مجموعه ای باید به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوان بهترین گزینه را انتخاب نمایید. در انتخاب ژنراتور برق گازسوز این نکته حائز اهمیت است که ژنراتور انتخابی شما می بایست با مصرف مجموعه شما از نظر تعادل فاز ها، و تناسب مصرف با توان تولیدی ژنراتور گازسوز در محدوده استاندارد باشد.

جریان کشی ژنراتور برق سه فاز

 تقسیم جریان ژنراتور گازسوز سه فاز در یکی از پروژه ها

نتیجه گیری:

با توجه به هزینه فایده خرید ژنراتور برق گازسوز سه فاز در بسیاری از پروژه ها و محل های مصرف و با توجه به فراوانی سوخت مصرفی ژنراتور گازسوز در کشور ایران، نیازمند یک فرهنگ سازی در مورد گرایش به تولید و خرید این نوع ژنراتور برق گازسوز حس می شود. همانطور که در سالهای اخیر پروژه بهینه سازی مصرف سوخت در کشور انقلابی در صنعت خودرو سازی کشور ما ایجاد کرد و با این حرکت عظیم، بسیاری از خودرو ها گازسوز شدند. پس دور از ذهن نیست که روزی بتوانیم براحتی در کشورمان، ژنراتور برق گازسوز تولید داخلی با کیفیت بالا و خدمات مناسب داشته باشیم.

با حمایت از صنایع برق و شرکت های داخلی سازنده ژنراتور برق اضطراری بخصوص ژنراتور برق گازسوز، در آینده ای نه چندان دور شاهد پیشرفت صنعت ژنراتور گازسوز در کشور هستیم و میتوانیم تا حد زیادی از کشورهای خارجی مستقل شویم.

 

برای دریافت قیمت ژنراتور برق ابتدا می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان در مورد ژنراتور برق متناسب با مصرف خود تصمیم بگیرید.

 

1مجموع 6 محصول
1مجموع 6 محصول