ژنراتور برق 32 کاوا

 

 

ژنراتور گازسوز 32 کاوا

 

قطع نا بهنگام برق در اوقات اوج مصرف و یا اختلال در خطوط و یا پست های انتقال برق ، هر ساله خسارت های سنگین و جبران ناپذیری در حوزهای تولیدی، صنعتی، تجاری، درمانی، خدماتی و رسانه ای به وجود می آورد . 

شرکت صنایع محرکه دوار خاورمیانه با سابقه تحقیق و توسعه برق پراکنده دومین محصول خود یعنی ژنراتور برق گازسوز را در توان 32 کاوا تولید کرد که با ویژگیهای منحصر به فرد قادر است برق اضطراری واحدهای صنعتی، کشاورزی، اداری، تجاری و مسکونی را در مواقع قطع شبکه سراسری برق تامین کند.

 

موتور برق گاز شهری

 

 

از جمله ویژگیهای این ژنراتور گاز سوز  می توان به این موارد اشاره کرد:

- تولید بومی

- كاربري آسان با اتصال مستقيم به انشعاب گاز شهري

- هزینه های تعمیر و نگهداري مقرون بصرفه

- دوست دار محيط زيست

- تابلو کنترل ژنراتور اتوماتیک

- ايمني كامل مدار برق و سوخت رسانی

- تطابق با استانداردهاي روز

- قابليت اتصال سنکرون به شبكه برق سراسری

- تامین برق اضطراری بدون وقفه

- بدنه مستحكم و زيبا مجهز به عایق های صوتی

- خدمات و پشتيباني گسترده و قطعات یدکی در دسترس

- گارانتی 1000 ساعته به همراه 10 سال پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 

ژنراتور برق گازسوز

 

 

نسبت توان به وزن این ژنراتور گازسوز در مقایسه با دیزل ژنراتور با توان مشابه، حدود ٣٠ تا ۵٠ درصد بیشتر است. این موتور برق بعنوان مولد برق اضطراری برای کاربرانی با متوسط مصرف برق ١٢ تا ٢٢ کیلووات ساعت گزینه مناسبی است. با وجود کابین عایق صوتی، سطح صدای موتور تا حد قابل ملاحظه ای کم شده است و استفاده از این ژنراتور را در بخشی از فضای تولیدی، موتورخانه یا پارکینگ یک مجتمع اداری و یا فضاهای باز نظیر محوطه ویلایی مسکونی، گلخانه صنعتی، پرورش ماهی و نظایر آن براحتی امکان پذیر می کند.

این افتخار شرکت صنایع محرکه دوار خاورمیانه است که با تکیه بر توان مهندسی و تجربه صنعتگران داخلی، محصولاتی مطمئن و مقرون به صرفه با خدمات پس از فروش مناسب به هموطنان ارائه می کند.

 

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول